KLUB ELIASS

 

Pravidla klubu

 1. Členové mají vstup na stěnu zajištěn v klubových hodinách a v hodinách pro veřejnost.  Klubové hodiny budou upřesněné dle provozu haly, předpoklad je kolem 30 hodin v týdnu Po – Pá,  15:00 – 21:45. 
 2. Členství v klubu je pro minimálně 20,  maximálně 25 členů.
 3. Členství klubu bude potvrzeno po naplnění minimálního počtu členů.
 4. Činnost klubu bude zahájena po zaplacení členství.
 5. Členové klubu budou zvýhodnění 20% slevou na zboží v prodejnách ALPSPORT (sleva se nekumuluje s ostatními, nevztahuje se na elektroniku, lavinové vybavení a samostatné vázání ATK)
 6. Klub nemá jiné povinnosti vůči členům, kromě zajištění vstupu na umělou lezeckou stěnu Eliass a umožnění jejího využití k tréningu.
 7. Členové klubu se zavazují k dodržování Provozního a bezpečnostního řádu lezecké stěny.
 8. Vstup na stěnu je zajištěn bočním vchodem, tak aby nebyly rušen provoz na palubovce. Klíče budou k dispozici na vrátnici.
 9. Člen je povinný zapsat po příchodu do prostor umělé lezecké do provozní knihy datum, čas příchodu a odchodu, a do poznámky případné upozornění na vady zařízení a doplňků.
 10. Člen je povinný zapsat po příchodu do prostor umělé lezecké do provozní knihy datum a čas příchodu nečlena Klubu.
 11. Členové klubu mohou sebou vzít nečlena Klubu v klubových hodinách a přispět za tohoto člena 50 Kč/vstup do klubové pokladny zakladateli klubu to je zapsanému spolku ELIASS HSB prostřednictvím člena.  Nečlen je rovněž povinen se zapsat do knihy návštěv a před vstupem na lezeckou stěnu podpisem potvrdit souhlas s Provozním a bezpečnostním řádem lezecké stěny.
 12. Každý člen klubu je povinen po sobě uklidit a poslední vytáhne svázaná lana do výše nad dosah rukou.
 13. Za porušení Pravidel Klubu, nebo Provozního a bezpečnostního řádu lezecké stěny, bude členovi klubu s okamžitou platností a bez náhrady ukončeno členství.

 

Termín pro příjem přihlášek je do 17.9. 2019, po tomto datu mohou všichni přihlášení užívat stěnu v provozních hodinách zdarma.

Do 20.9.2019 budete informování o počtu zájemců a budete vyzvání k zaplacení členského poplatku.

26.9.2019  budete informování o činnosti a stavu klubu a jeho základny.

Za ELIASS HSB z.s. Jiří Juroška, v případě dotazů jsem k dispozici na mob. 6030510446

Pozn.: Diskuze je přístupná pouze registrovaným členem klubu. Je chráněna heslem, které získáte po registraci.

Sdílet na Pinterestu

Sdílej