KLUB ELIASS

 

Pravidla klubu

 1. Členové mají vstup na stěnu zajištěn v klubových hodinách a v hodinách pro veřejnost.  Klubové hodiny budou upřesněné dle provozu haly, předpoklad je kolem 30 hodin v týdnu Po – Pá,  15:00 – 21:30.
 2. Členství v klubu je pro minimálně 20,  maximálně 25 členů.
 3. Členství klubu bude potvrzeno po naplnění minimálního počtu členů.
 4. Činnost klubu bude zahájena po zaplacení členství.
 5. Členové klubu budou zvýhodnění 15% slevou na zboží v prodejnách ALPSPORT (sleva se nekumuluje s ostatními, nevztahuje se na elektroniku, lavinové vybavení a samostatné vázání ATK)
 6. Klub nemá jiné povinnosti vůči členům, kromě zajištění vstupu na umělou lezeckou stěnu Eliass a umožnění jejího využití k tréningu.
 7. Členové klubu se zavazují k dodržování Provozního a bezpečnostního řádu lezecké stěny.
 8. Vstup na stěnu je zajištěn bočním vchodem, tak aby nebyly rušen provoz na palubovce. Klíče budou k dispozici na vrátnici.
 9. Každý člen klubu je povinný zapsat se po příchodu do prostor umělé lezecké do provozní knihy celým jménem, dále uvede datum, čas příchodu a odchodu. Případné upozornění na vady zařízení a doplňků je rovněž vhodné zapsat do provozní knihy.
 10. Pro nečleny klubu není vstup na umělou lezeckou stěnu a bouldrovku povolen. 
 11. Každý člen klubu je povinen po sobě uklidit a poslední vytáhne svázaná lana do výše nad dosah rukou.
 12. Za porušení Pravidel Klubu, nebo Provozního a bezpečnostního řádu lezecké stěny, bude členovi klubu s okamžitou platností a bez náhrady ukončeno členství.

 

Termín pro příjem přihlášek k členství v klubu ELIASS je do 30 dnů od zahájení aktuální lezecké sezóny (zpravidla do 10 Října).

Za ELIASS HSB z.s. Jiří Juroška, v případě dotazů jsem k dispozici na mob. 6030510446

0 0 votes
Article Rating

Sdílet na Pinterestu

Sdílej