Kurzy lezení

od

Lezecké kurzy pro veřejnost jsou vhodné pro všechny, kteří chtějí začít s lezením na umělých stěnách a skalách, a samozřejmě i pro ty, kteří už lezou a chtějí si osvojit pokročilejší techniky lezení. Dětem i dospělým se budou věnovat naši špičkoví instruktoři, kteří mají teoretické i praktické zkušenosti s lezením a všech bezpečnostních opatřeních pro bezpečné lezení.

Jsme taky jedna z nejlevnějších nejen v Ostravě, ale v celé ČR. Stěna je umístěná v klimatizované, vytápěné hale, v létě je zde krásně chladno, v zimě teplo. Pořádám rozsáhle kurzy a školení, a také lezecké kroužky pro děti. Samozřejmostí je půjčovna horo vybavení.

LEZECKÉ KROUŽKY PRO DĚTI

Začátek kroužků: 24.9.2018

Děti 6-11 let Pondělí 15:00 – 16:30
Děti 6-11 let Úterý 14:00 – 15:30
Děti 12 – 15 let        Pondělí 16:45 – 18:15


První lekce je zcela zdarma
, děti si tak mohou vyzkoušet, zda je to baví a rodiče se rozhodnou, zda je kroužek pro jejich děti vhodný.
Nebojte se přijít, nehledáme super talenty, jde nám především o zábavu dětí. Bohatě postačí průměrný pohybový základ a dobré zdraví. 🙂

  • Kroužky probíhají pod vedení zkušených instruktorů
  • Jsou vedeny formou her, rozvíjí pohybové schopnosti a dovednosti dětí, zlepšují koordinací pohybů a procvičují pozornost a soustředění
  • Zapůjčení lezeckého vybavení je v ceně
  • Kapacita 5-8 dětí na jeden kroužek

 

Děti by na kurz měli mít:

  • vlastní obuv (nejlépe obyčejné papuče, časem mohou začít lézt v lezečkách)
  • sportovní oblečení
  • pití a malou svačinku

Zmeškané lekce je možno nahradit individuálně s rodiči, kdykoliv během otevírací doby pro veřejnost (nezkušené rodiče rádi zaškolíme), popř. v jiném kroužku při jeho nenaplnění.

Na kurz už není možno provést rezervaci.